Оптові продажі

Компанія AutoGO готова співпрацювати з клієнтами, що орієнтуються на оптові закупівлі, як для власних потреб, так і для подальшої реалізації у себе на торгових майданчиках. Для наших партнерів ми пропонуємо гнучку систему знижок, постійні акції та спеціальні пропозиції.

Регіональна мережа
Регіональна мережа

Регіональна мережа по території України, забезпечує можливість самовивозу товарів з актуальних залишків і оперативної доставки в будь-яку точку країни.

Асортимент
Асортимент

Наявність актуальних залишків регіональної мережі і товарів на замовлення дозволяє оперативно виконати замовлення клієнтів.

Доставка
Доставка

Розвинена система логістики, дозволяє супроводжувати і забезпечувати своєчасну поставку вантажів (штучних і великих замовлень) на адресу або доставку на відділення кур'єрських компаній.

Оплата
Оплата

Готівкова та безготівкова оплата. Можливість відстрочки платежу для клієнтів, що орієнтуються на довготривалу співпрацю.

Для оформлення оптової покупки ви можете скористатися формою замовлення на сайті вказавши потрібну вам кількість товару або зателефонувавши за телефоном (093) 320 03 31. З вами обов'язково зв'яжеться менеджер для уточнення всіх деталей.