Про компанію

Наша компанія з 2000 року успішно працює на ринку.


Ми продаєм якісні Б/У автозапчастини, вузли та деталі, які прийшли до нас з європейських авторозборок. Кожна деталь перед тим як потрапити до покупця
проходить суворий 100% контроль на відповідність необхідним нормам якості і заявленому ресурсу.

Завдяки прямим поставкам від виробників автозапчастин ми можем запропонувати нашим покупцям найбільш вигідні ціни, які за багатьма позиціям значно нижчі ринкових.

Ми готові проконсультувати своїх замовників не тільки з приводу вибору автозапчастин для їх автомобілей, але і дати детальну інструкцію, як правильно
проводити необхідну заміну

Хоча наша компанія в основному спеціалізується на продажу запчастин до автомобілів середнього і бюджетного класу, під замовлення ми можемо доставити деталі до автомобілів самих різних моделей і класів. У нашому асортименті представлені деталі, автозапчастини та вузли до всіх марок автомобілів найвідоміших світових брендів, які їздять по дорогах країни.

В нашому магазині представлені різні групи вживаних запчастин:

За рік розбирається не менше 50 нових автомобілів і кількість проданих автозапчастин та комплектуючих постійно зростає. Ми готові задовольнити найрізноманітніші запити наших клієнтів, яким необхідні автозапчастини для ремонту своїх автомобілів в найкоротші терміни.

Завдяки тому, що в нашій компанії працюють грамотні і висококваліфіковані фахівці, ми допоможемо в мінімальні терміни підібрати для вашого авто нові або б / у автозапчастини, які точно підійдуть до вашої машини. Допоможемо підібрати найбільш підходящі деталі до вашого автомобіля, вибравши з усіх існуючих варіантів найбільш оптимальний і вигідний для вас за якістю і бюджету.

Ми працюємо тільки з самими надійними і перевіреними постачальниками, в тому числі і відомими європейськими авторозборками, не торгуємо котрафактом і дешевими китайськими підробками.

Замовлення в нашому інтернет-магазині зробити досить просто. Для цього достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або оформити заявку безпосередньо на нашому сайті, скориставшись зручним інтерфейсом нашого інтернет-магазину.

Пн-Пт: з 9 до 18
Сб: з 10 до 16

м. Вінниця, вул. Пирогова, 170